BATMAN 31 °C
En Düşük 17 °C
En Yüksek 41 °C
Karakter Boyutu :
Onur Air ilk kez Batman'a uçtu

Onur Air ilk kez Batman'a uçtu

05 Haziran 2013 09:07 Çarşamba Onur Air Onursal İletişim Direktörü Rauf Gerz'in de katıldığı seferde yolcular çiçeklerle karşılandı, pasta kesilerek kutlama yapıldı.

Onur Air'ın Antalya çıkışlı Batman seferleri başladı. Onur Air Onursal İletişim Direktörü Rauf Gerz'in de katıldığı seferde yolcular çiçeklerle karşılandı, pasta kesilerek kutlama yapıldı. 

Onur Air'in Batman - Antalya uçak seferleri başladı. Antalya'dan havalanan Onur Air'e ait yolcu uçağı, 126 yolcusuyla Batman Havaalanı'na indi. Uçağı iki itfaiye aracı apron girişinde tazyikli su ile gökkuşağı oluşturarak karşıladı. Uçaktan inen ilk Antalya - Batman yolcuları çiçeklerle karşılandı. Daha sonra Hava limanının vip salonunda verilen kokteylde ilk uçuş pastası kesildi. 

Onur Air Onursal İletişim Direktörü Rauf Gerz, Antalya'dan Batman'a karşılıklı Pazartesi, Çarşamba ve Perşembe günleri başlattıkları seferlerin tüm Batmanlı vatandaşlara hayırlı uğurlu olmasını diledi. Sezona başlamakta biraz geciktiklerini belirten Gerz, "Okullar kapanır kapanmaz yoğun bir taleple karşılaşacağımızı ümit ediyoruz. Temennimiz uçuşların haftada yedi sefere çıkmasıdır. Bütün yaz ve kış boyunca devam etmesi. Bunun için herkesten bu seferlerin iyice duyurulması için hatta çevre illerden yolcu alabilmesi için yardım bekliyoruz. Biz de netice itibarı ile bir ticari şirket olarak uçağın doluluk oranını artıralım ve gelmeye devam edelim. İçimizden geçen, seferlerin hepsini haftalık ve yıllık yapmaktır ama bu tamamen yolcu potansiyeline bağlı. İlk sefer için bu gün buradan 126 kişi ile gideceğiz. Bu iyi bir rakam, 200 kişilik bir uçak için yüzde ellinin üzerinde bir oran. Önümüzdeki haftalarda bu sayının artacağını ümit ediyoruz" dedi.

Batman Turizm ve Tanıtım Derneği Başkanı Emin Bulut, Batman'da uçak sefer sayısının atmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek Rauf Gerz'e Hasankeyf tablosu hediye etti.

Bu elma her derde deva!
Bu haber toplam (8145) defa okunmuştur.

ETİKETLER

batman - onur air

BATMAN - HABERLERİ